Atpakaļ

Jaunumi

16/10 Jevgēnija Smoļaņinova / Концерт Евгении Смольяниновой `Осенний вальс`

16. oktobrī plkst. 19:00,  Kongresu namā viesosies Jevgēnija Smoļjaninova ar koncertu «Rudenīgs Valsis».

Programmā: tango, valsis, romance, jauna diska prezentācija.

Evģenija Smoļjaninova – brīnišķīga mūsdienu dziedātāja. Viņas neatkārtojamā, kā avots skanošā balss, bagātais un daudzveidīgais repertuārs, savdabīgā izpildīšanas maniere ir unikāli. Viņai ir izdevies uztvert un iedzīvināt garīgo būtību un dziļo krievu mūzikas kultūras gudrību.

Dziedātājas repertuārā ir visdažādāko Krievijas nostūru tautas dziesmas, senlaicīgas 19.-20. gadsimta romances, garīgā dzeja un balādes, un visbeidzot, apbrīnojamas melodiskās krāsainības ziņā pašas Evģenijas Smoļjaninovas dziesmas. Dziedātāja uzstājas tādu brīnišķīgu mūziķu pavadībā kā Mihails Benediktovs (klavieres), Svjatoslavs Smoļjaninovs (ģitāra), Svetlana Borisova (flauta, akordeons).

„Dziedātājas valdzinošā aprīļa balss plaši izskan visā Krievijā, un tā ir sena un ticama pazīme par patiesu tautas mīlestību” V.Astafjevs.

Pateicoties klausītāju mīlestībai un Evģenijas nopelniem 2005. gadā piešķirti vairāki apbalvojumi: viņa ir Starptautiskā Labdarības fonda „Simtgades Mecenāti” „Krievijas Nacionālais Īpašums” laureāte, zelta medaļas „Gods un cieņa” ieguvēja, Maskavas Valdības piešķirtā Ordeņa „Par kalpošanu mākslai” Kavalieris.

Vairāk informācijas: http://www.russianvoice.com/

Biļetes iespējams iegādāties:  Share


– Drukāt dokumentu