Atpakaļ

Jaunumi

22/10 «Mīlestība līdz bezsamaņai»

18. oktobrī plkst. 19:00, Kongresu namā notiks ārprātīga komēdija divos cēlienos «Mīlestība līdz bezsamaņai».

Autors – Valentīns Krasnogorovs
Režisors – inscenētājs: Natālija Indejkina
Ilgums: 2 stundas 20 minūtes ar vienu strapbrīdi
Galvenajās lomās: krievijas tautas mākslinieki Aristarhs Livanovs, Svetlana Toma, Natālija Varleja, jevgēnijs Tiļičejevs un citi.

Šīs stāsts sākas ar medicīnisko diagnozi, papildinātu ar amizantām ķildām un pārvēršas par gandrīz detektīvu notikumu. Vīrietis, kuram ir amnēzija, ierodas pēc palīdzības uz pieņemšanu pie privātārsta. Ārstam pavisam ikdienas gadījums. Tā liekas gan... Jo noskaidrojas, ka slimnieks pēc viņa teiktā ārstējas pie šī daktera jau divus gadus. Ārsts mēģina noskaidrot slimības iemeslus un simptomus, bet bez panākumiem: slimnieka atbildes ir tik pretrunīgas, ka iegūt no tā kādu jēdzīgu informāciju praktiski nav iespējams. Pa laimi izdodas izsaukt slimnieka sievu. Viņa uz visiem jautājumiem atbild skaidri un pārliecinoši, bet viņas atbilžu rezultātā rodas aizdomas, ka dakterim ir atmiņas zudumi. Situācija paliek vēl sarežģītāka, kad ierodas cita sieviete un paziņo, ka arī viņa ir slimnieka sieva. Pēc tam atnāk vēl viens vīrietis, kas stādās priekšā kā vīrs vienai no augstākminētām sievām... Situācija nonāk līdz absurdam. Ārsts gandrīz sajūk prātā un ir gatavs visiem izrakstīt izziņas par nepieskaitāmību. Un sev arī! Šī dinamiska un jautra komēdija attīstās strauji un veicīgi, beidzot ar negaidītu atrisinājumu.

Šai ļoti jautrai lugai ir ļoti dziļa jēga. Tā daudz ko stāsta. Par to, ka godprātīgi un simpātiski cilvēki viegli var noslīdēt uz mahināciju un krāpšanas ceļu, par sieviešu pašaizliedzību, par to, ka cilvēki māk skaisti un ar iedvesmu melot, un par to, cik svarīgi ir jebkurā vecumā, it sevišķi vecumgados, atrast mīlestību un saprašanu. Tāpat izcils aktieru sastavs jebkurā gadījumā nepievils. Vai mūsdienu Sanktpēterburgas dramaturga Valentīna Krasnogorova azartiska komēdija – āķīga mīkla ir pa spēkam latviešu skatītājiem? To rādīs laiks.


Vairāk informācijas: http://www.devro.lv/

Biļetes iespējams iegādāties:  Share


– Drukāt dokumentu