Atpakaļ

Jaunumi

Mūzikas un deju šovs AFRIKA UZWILE Rīgas Kongresu namā 16.martā plkst. 19:00

Šovs AFRICA UZWILE kļuva pazīstams un iekaroja publikas sirdis visā pasaulē, pateicoties varenajam Pīteram Geibrielam, kas civilizētās valstis iemācīja mīlēt etnisko mūziku, kas vēlāk kļuva pazīstama kā World Music (Pasaules mūzika).

Šova skatītājiem ir unikāla iespēja redzēt dejas un dzirdēt visdažādāko stilu dziesmas: džezu, regeju, soulu, tautas dejas un gospeļus. Un tas viss apvienojumā ar krāšņiem tērpiem, spilgtām dekorācijām un neparastiem mūzikas instrumentiem.

Skatītāji apburs aizraujoši deju numuri gan patiesi afrikāniešu, gan arī eiropeiskā stilā. Šovā obligāti būs arī dziesmas, kas atšķiras pēc žanriem: džezs, regejs, souls, tautas un kora dziesmas. Tas viss papildināts ar krāšņiem tērpiem, spilgtām dekorācijām un neparastiem mūzikas instrumentiem. Viss afrikāņu temperamenta kolorīts un daudzveidība, kādu var tikai iedomāties, iekļaujas 2 nepārtraukta draiva piesātinātās stundās.

AFRICA UZWILE ar pārsteidzošo mūzikas ritmu un cilvēku plastikas apvienojumu iekaro gan lielu un mazu valstu, gan lielu un mazu pilsētu skatuves un rada to atmosfēru, kas apņem skatītāju, liekot iejusties kaismīgas Dienvidāfrikas nakts noskaņās.

Lai arī kur viņi nav uzstājušies, bet tagad viņi būs pie mums, patiesi tumšādainās tautas pārstāvji, iedzimti kareivji un dejotāji!Share


– Drukāt dokumentu