Atpakaļ

Jaunumi

15-16/10 Reklāmas rīmu nakts 2011

Visu valstu rīmas, apvienojieties! Naktī no š.g. 15. uz 16.oktobri Rīgas Kongresu namā notiks “REKLĀMAS RĪMU NAKTS 2011”. Viesu pulcēšanās plkst. 22:00

Ar rudens atnākšanu Rīga, kā jebkura metropole, sāk dzīvot galvenokārt nakts dzīvi. Reklāmas rīmu nakts jau daudzus gadus ir viens no pašiem aizraujošākajiem saviesīgiem pasākumiem visā pasaulē. Nakts aicina ieraudzīt un novērtēt reklāmas rullīšus, kurus speciāli atlasījis unikālās kolekcijas īpašnieks Žans Marī Bursiko – laikam pats slavenākais francūzis reklāmas pasaulē, kas vairāk kā trīsdesmit gadus kolekcionē reklāmas mākslas šedevrus.
Lielākās reklāmas aģentūras uzskata par godu iekļūt viņa kolekcijā un katru gadu viņam sūta ap 25 tūkstošiem reklāmas rullīšu.
Šodien Sinematēka – vienīgais pasaulē “reklāmas muzejs” – satur aptuveni miljonu reklāmas rullīšu. Žana Marī Bursiko sinematēka atzīta par Francijas nacionālo bagātību līdz ar Luvru un Eifeļa torni.

Reklāmas rīmu nakts – tas ir moderns saviesīgs pasākums, kas notiek visā pasaulē un ir interesants gan reklāmas biznesa profesionāļiem, gan arī visiem tiem, kam ir aktīvs dzīves veids un nav vienaldzīgi reklāmas un kino jaunumi.

Starp pasākuma viesiem gaidāmas pazīstamas kino un šovbiznesa personas, kas būs goda žūrijas dalībnieki, kura izvēlēsies pagājušā gada labāko reklāmas rullīti.
Reklāmas rīmu nakts – tie nav vienkārši 500 reklāmas rullīši. Tie ir pa blokiem un tēmām sakārtoti mini šedevri. Programmā būs kā jauni rullīši, tā arī raritātes, kā arī īsti šedevri. Pret reklāmu, kas tiek translēta televīzijā, var attiekties dažādi – pārslēgt kanālus vai neievērot tās uzmācīgo klātbūtni. Bet reklāmas rullīši no Žana Marī Bursiko kolekcijas neatstās skatītājus vienaldzīgus. Var teikt, ka tie veido gaumi. 

Reklāmas rīmu nakts – tagad arī Rīgā!!!

PRIEKŠ KAM MUMS “NAKTS”? Bet priekš kam cilvēkam svētki? Vienkārši tāpat! Tāpēc ka lieka “Nakts”, kas uzlabo garastāvokli, lieka nemēdz būt…

Viesi – skatītāji uzreiz nokļūst daudzplānu šova iekšpusē, kur katrs var izvēlēties kaut ko savai gaumei. Var piedalīties konkursos, nofotografēties uz uzkrītoša plakāta fona, noskatīties defilē, patīksmināties par lāzeru šovu, saņemt suvenīrus no projekta sponsoriem un partneriem vai vienkārši pasēdēt bārā, sūcot ekskluzīvu kokteili. Tieši tāpēc, lai “Nakts” viesi paspētu apzināties apkārt notiekošo, viņi nāk pusotru - divas stundas pirms demonstrējumu sākuma.
Programmā arī akcijas no šova partneriem, balvu izloze un dāvanas skatītājiem.

Šova organizators Latvijā – SIA Izdevniecības nams “Petits”
Papildus informācija un pa tālruni 67088772,67088737
Vairāk informācijas: http://www.petits.lv

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 18 gadu vecuma
Pasākuma valoda: latviešu, krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~8h
Ieeja pasākumā: no plkst. 21:00
Cenas: 7-15 Ls

 
Biļešu iegāde: www.bilesuserviss.lvShare


– Drukāt dokumentu