Atpakaļ

Jaunumi

VARŠAVAS MELODIJA 24.martā plkst. 19:00

Leonīda Zorina leģendārās lugas VARŠAVAS MELODIJA pirmizrāde Latvijā. Galvenajā lomā Krievijas nopelniem bagātā aktrise Nonna Grišajeva.

Lugā „Varšavas melodija” Nonna Grišajeva ne tikai atveido galveno lomu, bet ir arī tās producente. „Varšavas melodija” – gaišs un aizkustinošs stāsts par mīlestību mūža garumā. Varoņu satikšanās notiek uzreiz pēc kara. Abi ir studenti, viņa mācās konservatorijā un grib kļūt par dziedātāju, viņš – bijušais frontinieks, apgūst vīndara amatu. Nejauša tikšanās koncertā nosaka visu viņu tālāko dzīvi. Viņš krievs, viņa poliete, bet laulības ar ārzemnieku aizliegtas!? Vai viņu mīlestība spēs pārvarēt visas robežas un šķēršļus? Kurš būs stiprāks cīņā par savām jūtām, kareivis vai trauslā meitene?

Spožs lugas ieguvums ir pēckara laika dziesmas Nonnas Grišajevas izpildījumā. Krievijas nopelniem bagātā aktrise Nonna Grišajeva ir Andreja Mironova vārdā nosauktā aktierdziesmu konkursa laureāte, prēmijas „2009. gada Sieviete” ieguvēja un tautas prēmijas „Telezvaigzne” īpašniece.

Ar savām teātra, kino un televīzijas lomām aktrise joprojām iekaro skatītāju sirdis. J. Vahtangova teātrī viņa ir spēlējusi 19 izrādēs: „Onkuļa sapnis”, „Sirano de Beržeraks”, „ Princese Turandota” un citās. Nonna Grišajeva veiksmīgi sadarbojās arī ar citiem teātriem, viens no tādiem ir „Kvartets I”, kurā tika uzvestas spilgtas lugas ar viņas līdzdalību. Piemēram: „Ātrāk nekā trusīši”, „Vēlēšanu diena”, „Radio diena”. Aktrise ir filmējusies 40 filmās: „Maskavas brīvdienas”, „Policijas vēsture”, „Grāfiene de Monsoro”, „Maijpuķīte sudrabotā” un daudzās citās.Share


– Drukāt dokumentu