Jaunumi

31. augusta vakarā darbu beigs Rīgas pašvaldības liela mēroga vakcinācijas centrs Rīgas Kongresu namā

Saskaņā ar noslēgto līgumu starp Rīgas pilsētas pašvaldību un Nacionālo veselības dienestu 31. augusta vakarā darbu beigs Rīgas pašvaldības liela mēroga vakcinācijas centrs Rīgas Kongresu namā. Rīdzinieki turpmāk tiek aicināti izmantot iespējas vakcinēties pret Covid-19 pie sava ģimenes ārsta, Rīgas veselības aprūpes iestādēs un galvaspilsētas lielākajos tirdzniecības centros. Papildus senioru vakcinācija bez iepriekšēja pieraksta turpināsies Rīgas Dzemdību namā (Miera ielā 45) darba dienās no plkst. 8.00 līdz 14.00.

Rīgas Kongresu namā varēs vakcinēties pēc “brīvās rindas" principiem

Lai palielinātu iedzīvotāju iespējas vakcinēties pret Covid-19 sev ērtā laikā pilsētas centrā, no otrdienas, 13. jūlija, Rīgas Kongresu nama liela mēroga vakcinācijas punktā būs iespēja vakcinēties jebkuram iedzīvotājam “brīvās rindas“ laikā no plkst. 11.00 līdz 16.00.

Rīdzinieki, kuriem nav internetbankas, Covid-19 sertifikātu var saņemt 17 vietās un tikai pēc iepriekšēja pieraksta

No šodienas, 5. jūlija, digitālo Covid-19 sertifikātu ar darbinieku atbalstu var izdrukāt jebkurš Rīgas iedzīvotājs, kurš nelieto internetu vai kuram nav iespējas autorizēties tīmekļvietnē www.covid19sertifikats.lv, piecos Rīgas pilsētas Apkaimju iedzīvotāju centros: Brīvības ielā 49/53, Ieriķu ielā 43, Daugavpils ielā 31, Eduarda Smiļģa ielā 46 un Gobas ielā 6a.

Seniori aicināti izmantot iespēju vakcinēties arī jūlijā

Rīgas Kongresu namā arī šonedēļ turpināsies senioru vakcinācija bez iepriekšēja pieraksta rīta pusē – no 5. jūlija līdz 10. jūlijam no plkst. 9 līdz 10. Vakcinācija notiks ar “Pfizer/Biontech” vai “Janssen” vakcīnām, 10. jūlijā tikai ar “Pfizer/Biontech” vakcīnu.

Senioru vakcinācija no 14. līdz 20. jūnijam

Rīgas Kongresu namā senioru vakcinācija (60+) turpinās bez iepriekšēja pieraksta no 14. līdz 20. jūnijam no plkst. 9.00 līdz 10.00. Vakcinācija notiks no 14. jūnija līdz 19. jūnijam ar “Pfizer/Biontech” un “Janssen” vakcīnu, bet 20. jūnijā tikai ar “Janssen” vakcīnu.– Drukāt dokumentu