Atpakaļ

Jaunumi

Jūnija sākumā bez iepriekšēja pieraksta Rīgas Kongresu namā turpinās vakcinēt seniorus

No 31. maija līdz 5. jūnijam, turpināsies senioru (no 60 gadiem) vakcinācija bez iepriekšēja pieraksta Rīgas pašvaldības liela mēroga vakcinācijas punktā Rīgas Kongresu namā.

Rīgas Kongresu namā (Krišjāņa Valdemāra ielā 5) senioru vakcinācija bez iepriekšēja pieraksta notiks 31. maijā un 1. jūnijā (vakcinācija notiks ar ”Pfizer/Biontech” un “Moderna” vakcīnu), kā arī no 2. jūnija līdz 5. jūnijam no plkst. 9.00 līdz 10.00 (vakcinācija notiks ar “Janssen” vakcīnu, kuras priekšrocība ir tā, ka nepieciešama tikai viena vakcīnas deva).

Uz vakcināciju līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte), ieteicams līdzi paņemt ūdeni un ierasties tādā apģērbā, kas ļauj viegli atbrīvot plecu. Rīgas domes Labklājības departaments aicina seniorus ierasties šajā “brīvajā” stundā, bet ne ātrāk kā 20 minūtes pirms vakcinācijas punktu atvēršanās.

Jāpiebilst, ka no 28. maija ir paplašināts Rīgas Kongresu nama vakcinācijas punkts, sniedzot iespēju vakcinēties divos stāvos, tādējādi palielinot centra kapacitāti līdz 1000 iedzīvotāju vakcinācijai dienā. Vakcinācijas punktu kopumā apkalpos 7 vakcinācijas brigādes.

Vakcinācija visā Latvijā turpinās, un šobrīd jebkurš pieaugušais Latvijas iedzīvotājs (tai skaitā jaunieši no 16 gadu vecuma) var pieteikties saņemt vakcīnu, izvēloties konkrētu vakcinācijas vietu un laiku, vietnē: manavakcina.lv vai zvanot pa tālruni: 8989.

 



Share


– Drukāt dokumentu